top of page

HAMMADDE STANDARDI

Kullanılan hammaddelerde ürün kalitesinin sürekliliği yönünden sertifikalı tedarikçilerle uzun dönemli anlaşmaların yapılmasını gerektirmektedir. Bir kauçuk karışımını yaklaşık 14-15 değişik hammadde oluşturmaktadır. Kauçuk ve kauçuk kimyasalı üreten yüzlerce firmanın binlerce ürünü olduğunu göz önüne alındığında hammadde standardizasyonunun önemi daha iyi anlaşılabilmektedir.

 

Tüm hammadeler üretimden önce ISO 9001:2015 gereği ön testlerden geçirilerek hammaddelerin kalite sürekliliği sanlanmaktadır. Kauçuk karışım işlemleri firmamızda yapılmakta olup dış ülkelerden getirilen hazır kauçuk karışımları kullanılmamaktadır.

 

Bu sayede kauçuk karışımları kullanım amacına uygun ve taze olarak üretilmekte ve kauçuğun beklemesinden kaynaklanan merdane problemlerinin önüne geçilmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Kullanım amacına uygun bir kauçuk formülasyonunun oluşturulabilmesi için hammadde seçimi, karışım oranlarının sırasının ve birbirine uyumunun belirlenmesi, çok önem taşımaktadır. Bu nedenle, bu bilimle ilgili eğitime ve bu konuda uzun yıllara dayanan deneyim sahibi insan kaynaklarına ihtiyaç bulunmaktadır. Asteks olarak en önemli değerlerimiz, konusunda yetişmiş insan kaynaklarına sahip olmamızdır. Müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler sağlayan deneyimli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

ISO 9001:2015 KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ İLE ÜRETİM

Üretim ve yönetim birimlerimizde ve iş akışımızın her aşamasında ISO 9001:2015 kalite güvence sistemine göre üretim gerçekleştirilmektedir. Asteks olarak bizi farklı kılan değerlerimizden biri olan bu sistemle yaptığımız üretim, müşteri memnuniyetini pozitif olarak etkilemektedir.

KULLANICI DEĞERLENDİRMELERİ VE AR-GE

Kauçuk formülasyonlarının oluşumunda yeni bir tip geliştirmek oldukça zaman alıcı bir iştir. Matbaa merdanelerinin firmanın laboratuar şartlarının haricinde, ürünün matbaalardaki çalışma performansının uzun süreli takibini gerektirmektedir. Kullanıcı değerlendirmeleri ve üretici birma AR-GE bölümünün koordinasyonlu çalışması yıllarca sürebilmektedir. İşletme şartlarındaki baskı tipleri, makine yapıları, kağıt çeşitleri, mürekkep özellilklerine göre farklılıkların matbaa merdanesi üzerindeki etkilerinin izlenilmesi gerekmektedir. 

 

Ayrıca müşterilerimizden, kullanım ile ilgili gelen veriler, üretime ve AR-GE bölümüne aktarılarak iletişim açık tutulmakta, üretim kullanıcı isteklerine göre yönlenmdirilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYET GARANTİSİ

Üretimini gerçekleştirdiğimiz matbaa merdanelerimizden memnun kalınması, bizi işimize daha da bağlanmak adına motive eden en önemli değer yargımızdır.

 

Sektördeki tüm dostlarımızın ihtiyaçlarını anlamak için müşteri temsilcilerimiz yerinde tespit ve değerlendirme için görüşme taleplerini hassasiyetle değerlendirmektedir. Talep edilen özelliklerde özenle üretilen Matbaa Merdanelerimiz, "Müşteri Memnuniyet Garantisi" taşımaktadır.

Asteks'i Farklı Kılan Değerlerimiz;

Tel.: 0212. 875 11 00  |  Faks: 0212 875 11 06

©  2015  |  Asteks Kauçuk ve Plastik San. Tic. A.Ş.

Tasarım:

bottom of page