top of page

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

DOĞAN PRINTING CENTER

Doğan Ofset olarak Avrupa'da sayılı matbaalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Türkiye'de ise birinci sırada yer almaktayız. Makine parkı olarak M850B, M850C, M1000X ve M600B24 süratli rotasyon makinelerimiz bulunmaktadır. Aylık 60-70 milyon forma basmaktayız ve Heat Set boya kullanmaktayız. Doğan Ofset web rotasyon grubu olarak her konuda ince eleyip sık dokumaktayız. Ürün kalitesi yönüyle ambalaj şekli yönüyle memnuniyet verici sonuçlar almaktayız. Şu anda 4 senedir makinelerimizde çalışan merdaneler mevcut halen performansını kaybetmemiş durumdadır. Ciddi kurumsal bir firmadan bu hizmeti almak firmamız içinde bir çok yarar sağlamaktadır. Başarılarının devamını diliyorum.

 

Sinan GÜZENGE

Baskı Müdürü

BAŞAK MATBAACILIK LTD. ŞTİ.

Dört renkli Roland makinelerimizde Asteks matbaa merdanelerini kullanıyoruz. Merdanelerin kaliteli olması, müşterilerine karşı ilgili olup, ürünlerine sahip çıkmaları tercih nedenimizdir. Matbaa merdaneleri üretiminde sektöre yenilikler kattığına inanıyorum. Çalışmalarımızın aynı şekilde devamını diliyorum. 

 

Özcan ÖZTÜRK

Yönetim Kurulu Başkanı

TÜRK DİYANET VAKFI

Ben Asteks‘i güvenle önerenlerdenim.Vermiş oldukları hizmetten ötürü kutluyorum. Merdane olsada olmasada her ay düzenli olarak gelip daha önce vermiş oldukları merdaneleri kontrol edip servis hizmeti veriyorlar.Bu şekilde işlemi takip etmelerinden ötürü kutluyorum.Ayrıca ambalajını çok beğendiğimizi dile getirmek istiyorum.Güvenle de bir çok arkadaşıma önerdim onlarda çok memnun. 

 

Mustafa SAYDAM

Ustabaşı

Tel.: 0212. 875 11 00  |  Faks: 0212 875 11 06

©  2015  |  Asteks Kauçuk ve Plastik San. Tic. A.Ş.

Tasarım:

bottom of page