top of page

ASTEKS kuruluşundan bugüne belirlediği ilkelerden sapmadan, tecrübesini çağtaş teknoloji ile birleştirerek gününüze taşımıştır. Müşteri memnuniyetini temel prensip kabul eden Asteks sizin de desteğinizle matbaa merdanelerinde Türkiye'nin dünya markası olmayı hedeflemekte ve bu yönde de çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Asteks 1998 yılından beri matbaa sektöründe üretim yapmakta olup, 1970 yılından itibaren tekstil sektöründe, iplik üretiminde kullanılan Apron ve Manşon olarak adlandırılan kauçuk ürünleri de üretmektedir. Bu ürünler yüksek teknolojik özellik taşıyan ve dünya genelinde sayıları 25'i geçmeyen firma tarafından üretilebilmektedir. Asteks ürün kalite sıralamasında dünya genelindeki bu firmalar arasında ilk üçte yer almaktadır. 

 

1997 yılında İsviçre'den alınan teknik bilgi Know-How kapsamında, silindir kaplama bölümü genişletilerek matbaa sektörüne yönelik merdane kaplama hizmeti verilmeye başlanmıştır. Matbaa merdaneleri firmamızın stratejik ürün gurubu içinde yer almakta olup, öncelikler yönüyle birinci sırada değerlendirilmektedir.

 

Üretim, İstanbul'da 11.000 m2 açık, 6.000 m2 kapalı alanda kurulu modern tesisimizde, 7 mühendis, 15 teknisyen, 1 ekonomist olmak üzere toplam 130 çalışanımız ile yapılmaktadır. Yurt içine sürekli müşteri memnuniyetini ve pazar hizmet kapsamını arttıran firmamız matbaa merdanelerinde Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Arnavutluk, Kosova, Gürcistan, Kazakistan'a dış satımda bulunmaktadrı. Ayrıca tekstil sektöründe de yaklaşık 25 ülkeye dış satım gerçekleştirmektedir.

Tel.: 0212. 875 11 00  |  Faks: 0212 875 11 06

©  2015  |  Asteks Kauçuk ve Plastik San. Tic. A.Ş.

Tasarım:

bottom of page