top of page

KULLANILAN YENİ TEKNOLOJİ

Apron ve manşon üretiminde Extruzyon Teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojide homojen kauçuk karışımının yanında üç kademeli filtrasyon sistemi ile kauçuk karışımı içindeki tüm yabancı maddeler filtre edilmektedir. Bu nedenle rektefiye sonrası ürün yüzeylerinde mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Ayrıca yeni geliştirilen üretim yöntemi ile üretilen apronlar da kalınlık sapma standardı ± 0,02 mm'nin altında tutulmaktadır. Bu nedenle iplik üretiminde daha iyi iplik değerleri (ince, kalın yer) elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI

Kauçuk formülasyonlarının dizaynında, üretim proseslerinin kontrol eltında tutulmasında, eğitimli ve deneyimli insan kaynaklarına gereksinim bulunmaktadır. Asteks olarak en önemli değerimiz, konusunda yetişmiş insan kaynaklarına sahip olmamızdır. Müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler sağlayan deneyimli 7 mühendis, 1 ekonomist, 15 teknisyen olmak üzere 130 çalışanımızla hizmet verilmektedir.

KULLANICI DEĞERLENDİRMELERİ ve AR-GE

Müşterilerimizden kullanım ile ilgili gelen veriler üretime ve Ar-Ge bölümüne aktarılarak, iletişim açık tutulmakta, üretim kullanıcı isteklerine göre yönlendirilmektedir.

HAMMADDE STANDARDI

Ürün kalitesinin sürekliliği yönüyle, sertifikalı tedarikçilerle uzun dönemli anlaşmalar yapılmaktadır. Tüm hammadeler üretime alınmadan önce ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gereği ön testlerden geçirilmekte ve aynı hammadelerin sürekliliği sağlanmaktadır.

Tel.: 0212. 875 11 00  |  Faks: 0212 875 11 06

©  2015  |  Asteks Kauçuk ve Plastik San. Tic. A.Ş.

Tasarım:

bottom of page