top of page

Ertuğrul İMAL

Makine Bakım Şefi

İşletmemizde %100 uzun elyaf pamuktan kompakt iplik üretmekteyiz. 3 yıl boyunca tüm kompakt apron markalarının ürünlerini denedik fakat kullanım ömürleri 5 ayın üzerine çıkmadı. Asteks'in ürettiği OPS-GESA kompakt apron ile ciddi bir başarı yakaladık. Şu anda kullandığım GESA Kompakt Apronların çalışma süresi 13 ayı geçti. Bana göre Asteks'in bu başarısının sırrı müşterileriyle birlikte hareket etmek, onların şikayet ve önerileri doğrultusunda başarıyı aramaktır. Tüm Asteks ailesine teşekkür ederim.

KEÇECİ TEKSTİL

Erdem TAŞPINAR

 

İlk olarak Asteks NT-SOFT Gesa-1 kompakt apronu 2012 yılında kullanmaya başladık. İlk etapta 12-13 ay giden bu üründen kalite yönünden ve iplik kopuş yönünden memnunduk. En son Asteks OPS Kompakt Apron çalıştık. Bu üründe ise kalite ve iplik kopuş yönünden bir problem yaşamadığımız gibi iç kısımda oluşan çatlamalar da ciddi oranda azalmalar oldu ve şubat 2014 de taktığımız OPS Apronlar hala çalışıyor...

Osman YILMAZ

Teknik Müdür

ASTEKS firması yıllardır apron ve manşon tedariğinde en büyük yardımcımızdır. Bizim gibi yeni ürün geliştirmeye önem veren ve katma değerli iplik üreten firmalar için önemli bir partnerdir. En son geliştirdiğimiz polyester oranı yüksek, kompakt pamuk polyester melanj ipliğimizde, polyester elyafının kompakt imalatındaki dezavantajlarını GESA 12 apronu ile çözdük. Bu apronu kullandığımızda iplik kopuşundaki azalma, kopça ömründe uzama ve kalitede iyileşmeye mukabil devir ve istihsalde %10'a varan artış yakaladık. Bu ürünün geliştirilme aşamasında özverilerinden dolayı ASTEKS çalışanları ve Sabri beye teşekkür ederiz.

Tel.: 0212. 875 11 00  |  Faks: 0212 875 11 06

©  2015  |  Asteks Kauçuk ve Plastik San. Tic. A.Ş.

Tasarım:

bottom of page