top of page

MANŞON SÖKME & TAKMA PRESLERİ

Pnömatik

MANŞON TAKMA PRESİ

Pnomatik manşon takma presi ile iplik ve fitil manşonlarının mile takılma işlemi gerçekleştirilmektedir. Manşon merkezleme pimi, ilerleme hızı sınırlayıcılarla kontrollü ve güvenli bir  kullanım olanağı sağlar. Sökme ve takma adaptörleri ile birlikte sunulmaktadır.

Yükseklik

Genişlik

Derinlik

Ağırlık

910 mm

300 mm

450 mm

38 kg

İplik - Fitil

Openend Manşon

manson sokme takma.png
Manuel Manşon Takma Presi

İplik - Fitil

Openend Manşon

Manuel

MANŞON TAKMA PRESİ

İplik, Fitil ve Open-End manşonlarının mile takılması işleminde kullanılmaktadır. Ekonomik yönlü bir çözüm sunmaktadır. Manşon merkezleme pimi sayesinde kontrollü bir şekilde uygulama yapmayı mümkün kılmaktadır. İşletmenizde kullanılan manşon miline uygun sökme takma adaptörleri ile birlikte sunulmaktadır.

Yükseklik

Genişlik

Derinlik

Ağırlık

650 mm

370 mm

280 mm

40 kg

Hidrolik

CER MANŞON TAKMA PRESİ

Cer, penye ve vatka manşonlarının sökme ve takma işleminde kullanılmaktadır. Hidrolik sistemle sabit ivmede ilerleme hızı ile kontrollü bir takma işlemi gerçekleşmektedir. İşletmenizde kullanılan mil ölçülerine uygun sökme ve takma adaptörleri ile birlikte sunulmaktadır.

Yükseklik

Genişlik

Derinlik

Ağırlık

1.000 mm

1.700 mm

360 mm

215 kg

Hidrolik Cer Manşonu Takma Presi
Manşonlar
tekstüre_press.png

120 kg

600 mm

600 mm

1.800 mm

Ağırlık

Derinlik

Genişlik

Yükseklik

Tekstüre sistemi, Uzun elyaf, Fantezi iplik manşonlarının takma ve sökme işlemlerinde kullanılmaktadır. Hidrolik sistemle sabit ivmede ilerleme hızı ile kontrollü bir takma işlemi gerçekleşmektedir.

İşletmenizde kullanılan mil ölçülerine uygun sökme ve takma adaptörleri ile birlikte sunulmaktadır. Manşon merkezleme pimi sayesinde kontrollü bir şekilde uygulama yapmayı mümkün kılmaktadır.

Tekstüre - Uzun Elyaf Sistem Manşonları

Hidrolik

MANŞON TİPLERİ

Manşonlar

Tel.: 0212. 875 11 00  |  Faks: 0212 875 11 06

©  2015  |  Asteks Kauçuk ve Plastik San. Tic. A.Ş.

Tasarım:

bottom of page